Pracownik gospodarstwa rolnego obsługującego ciągnik z maszynami rolniczymi

Lokalizacja: Kosów Lacki

Nowoczesny zakład produkcyjny, w którym najlepsze tradycje przemysłu mięsnego łączą się z wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanymi technologiami przetwórstwa oraz obróbki mięsa wieprzowego. Pyszna karkówka, soczysty schab, aromatyczna szynka, tradycyjna golonka – to właśnie tutaj powstaje mięso, które jest bazą do twoich ulubionych potraw i wyrobów.

Zadania:

  • prace polowe oraz zbiory żniwne – wymagane prawo jazdy kat. T (ciągnik rolniczy z przyczepami oraz inne maszyny rolnicze, samobieżne)
  • wykonywanie prac sezonowch – kukurydza i inne zboża;
  • nadzór i dozór przy hodowli zwierząt – hodowla bydła;
  • konserwacja i drobne prace remontowe maszyn i urządzeń rolniczych;
  • inne prace gospodarcze;

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, włączając w to prace w weekendy i święta
  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Pomocna i pozytywna postawa wobec klientów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w obrębie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Aplikuj na stanowisko Kasjer wypełniając formularz poniżej